Komunikat. Odpady wielkogabarytowe 14-19.05.2026 r.
W dniach 14 – 19 maja 2026 r. będą podstawione kontenery na odpady wielkogabarytowe przy składowisku na gałęzie.
Co zatem można oddać na “gabaryty”? Przede wszystkim będą to sprzęty AGD: pralki, lodówki, piecyki gazowe, telewizory, meble, szafy, łóżka, fotele, kredensy, biurka, krzesła, drzwi, ale też rowery, wózki dziecięce czy duże zabawki. Do tej grupy odpadów zaliczamy również dywany
Uprzejmie prosimy o uszanowanie zasad segregowania śmieci i nie wrzucanie innych odpadów, np. po remoncie.





